Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Віртуальний інженер

Послуга за допомогою віддаленого доступу до комп'ютера

Якщо питання не вдається розв'язати за допомогою рекомендацій співробітників техпідтримки, Ви можете скористатися послугою «Віртуальний інженер», яка дозволяє нашим фахівцям самостійно проводити дії з виправлення проблем на Вашому комп'ютері, використювуючи утиліту TeamViewer.

Утиліта не потребує встановлення та забезпечує негайний доступ до комп'ютера через Інтернет за допомогою спеціально згенерованих логіна та пароля, які стають недійсними одразу після закриття програми.

Завантажуючи утиліту, ви підтверджуєте свою згоду з умовами користування послугою.

Умови користування послугою «Віртуальний інженер»

1. Дані умови стосуються наданої компанією «Доктор Веб» послуги допомоги користувачам із використанням віддаленого доступу до їх комп'ютера (далі - «Послуга»).

2. Завантажуючи з сайта компанії «Доктор Веб» програмне забезпечення для провадження Послуги (далі — «ПЗ»), Ви чітко розумієте та погоджуєтеся з таким:

2.1. Ви використовуєте сервіс допомоги на свій власний ризик.

2.2. Послуга надається на умовах «як є» та «як доступно».

2.3. Компанія «Доктор Веб» відмовляється від надання будь-яких гарантійних зобов'язань (явних або інших), включаючи гарантії непорушення прав третіх осіб. Зокрема, не надається жодних гарантій, що: 1) Послуга задовольнятиме Вашим вимогам, 2) Ваше використання ПЗ та Послуги буде своєчасним, безперебійним, надійним або безпомилковим, 3) будь-яка інформація, отримана Вами внаслідок використання Послуги, буде точною або надійною, 4) будь-які дефекти або помилки в ПЗ, яке надається Вам як частина Послуги, будуть виправлені.

2.4. Будь-який матеріал, завантажений або отриманий в інший спосіб із використанням Послуги, Ви відкриваєте на Ваш власний розсуд та власний ризик.

2.5. Ви несете повну відповідальність за будь-яке пошкодження вашої ЕОМ або втрату даних, що сталися внаслідок використання Послуги.

2.6. Ви погоджуєтеся з тим, що Послуга не призначена та не може використовуватися в тих умовах і середовищах, в яких збої, затримки, помилки або неточності даних та інформації, отриманої за допомогою Послуги, можуть призвести до смерті, тілесних ушкоджень, фізичних травм або заподіяння шкоди навколишньому середовищу. Жодна порада або інформація, усна або письмова, отримана від компанії «Доктор Веб», її співробітників або за допомогою Послуги, не надають жодних гарантій, які явно не вказані в даних умовах.

2.7. Компанія «Доктор Веб» не несе перед Вами відповідальності за будь-які прямі, непрямі або випадкові збитки, а також штрафи та збитки від упущеної вигоди, що виникли внаслідок: 1) використання Послуги, 2) будь-яких змін в наданні Послуги, тимчасового або постійного припинення надання Послуги, 3) несанкціонованого доступу або зміни інформації або даних, які передані Вами або зберігаються на Вашій ЕОМ, 4) видалення, пошкодження, збою зберігання ваших даних, 5) будь-якої іншої умови, пов'язаної з Послугою.

2.8. Використання Послуги не гарантує усунення проблем в роботі використовуваного програмного продукту та/або ЕОМ.